Výsledky souteží

Gratulujeme

Anastázie Kupčíková, žákyně 2. třídy se umístila na krásném třetím místě a Petra Terezie Valíková ze sedmé třídy získala čestné uznání ve výtvarné soutěži "Kreslím, kreslíš, kreslíme", která se již tradičně uskutečnila ve SŠPU v Opavě na konci září 2017 pro žáky ve věku od 6 do 15 let.

Biblická olympiáda

V sobotu 20. května se v katolickém domě v Ostravě-Staré Bělé uskutečnil další, v pořadí již šestý ročník Biblické olympiády. Letošní ročník byl zaměřen na vědomosti ze starozákonních knih Ester a Jonáš a novozákonního Markova evangelia.

Bible a my

V celostátním kole již 24. ročníku soutěže znalců knihy knih se na druhém místě umístil Václav Tomeček - žák 4.B třídy a na krásném čtvrtém místě osmák František Bujnovský. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

Vánoce očima dětí

Každoročně se zapojujeme do výtvarné soutěže Vánoce dětí, kterou pořádá kostel Pražského Jezulátka. Ve školní roce 2016/17 byl oceněn žák první třídy Jan Vícha a žákyně šesté třídy Markéta Mejzlíková a Kateřina Víchová.
Děkujeme výtvarníkům za reprezentaci školy.

BAREVNÝ PODZIM

Kristýna Vlková, žákyně třetí třídy byla oceněna třetím místem v oblastní soutěži Barevný podzim mezi stovkami soutěžících, který pořádal Dům dětí a mládeže v Ostravě - Porubě. Gratulujeme!

Stránky